מהר! ההזדמנות הגדולה של המשקיעים הישראלים: קרקעות פרטיות באזור הכי לוהט בארץ | קרקע buy

מהר! ההזדמנות הגדולה של המשקיעים הישראלים: קרקעות פרטיות באזור הכי לוהט בארץ

קונים בלבד - המשקיעים הישראלים ממהרים בחודשים האחרונים לרכוש קרקעות פרטיות באזור פרדס חנה, בירת הנדל"ן הרותחת של המדינה. עכשיו ההזדמנות שלכם להצטרף להצלחה
אסור לכם להחמיץ את ההשקעה הזאת: אזור פרדס חנה כרכור הפך בשנים האחרונות לאחד ממוקדי המשיכה החדשים של המשפחות הישראליות. השילוב האידאלי בין הקירבה למרכז לבין איכות החיים הכפרית, מוביל להגירה חיובית מתמשכת לאזור וגורם למחירי הנדל"ן לזנק מעלה במהירות במאות אחוזים.

המשקיעים הזריזים גילו את הפוטנציאל הייחודי של הביקושים הגבוהים בפרדס חנה והם ממהרים עכשיו לרכוש בו את הקרקעות הפרטיות האחרונות שעדיין נותרו למכירה. לדברי מומחי חברת קרקעBUY, שמובילה את שוק מכירת הקרקעות בצפון פרדס חנה – רק לפני 15 שנה מחיר הקרעות היה 390 למ"ר ועד היום הוא זינק כבר בלמעלה מ-400%. לכולם ברור שעליית ערך הקרקעות באזור לא רק שלא תעצור, אלא שהיא עומדת לנסוק בקרוב לגבהים שטרם נראו.

לצאת לפנסיה מוקדמת

ההשקעה הבטוחה שלכם – הימים בהם רכישת קרקע פרטית נחשבה להשקעה ספקולטיבית נועזת שרק יזמי נדל"ן מנוסים ידעו איך לבצע אותה במיומנות ולהפיק ממנה רווחים עוצרי נשימה, חלפו מן העולם. היום גם המשקיעים הישראלים הקטנים כבר יכולים לרכוש בביטחון מחברת קרקעBUY קרקע פרטית משתלמת שתהיה רשומה על שמם בטאבו ותאפשר להם בעתיד לממש את ההשקעה במחירי שיא.

>>>מהר! ההזדמנות שלך לקרקע פרטית צהובה בפרדס חנה

קרקע  פרטית באזור פרדס חנה קונים רק מחברת קרקעBUY שמציעה לכם את כל הייתרונות:

  1. להרוויח בגדול – יש משקיעים שמרנים שמוותרים על ההזדמנות לפוטנציאל הרווח הגבוה של רכישת קרקע פרטית, כי הם מאמינים שהשקעה טובה צריכה להניב תשואה נמוכה ובטוחה. אלו משקיעים שיעדיפו לסגור את כספם בבנק, גם במחיר זה שהכסף פשוט "ילך לישון", במקום שייצא "לעבוד בשבילם".

מנגד, משקיעים שחושבים בגדול על אקזיט אמיתי ורוצים לממש את השאיפה לביטחון כלכלי שיאפשר גם להם לצאת לפנסיה מוקדמת, לא נותנים לחששות לנהל אותם. מומחי קרקעBUY יעזרו לכם להתקדם בנחישות ולפעול במהירות.

  1. צהוב עולה – משקיעים חסרי ניסיון עלולים לרכוש קרקע פרטית מבלי לבדוק את הצבע שלה בתוכנית הפיתוח העירונית. ערכה של הקרקע החדשה שתרכשו, יזנק מעלה בצורה חדה כאשר היא תופשר. לכן חשוב לבחור אך ורק קרקע שמסומנת כ"קרקע צהובה", המיועדת בעתיד לפיתוח עירוני.

רוכשי הקרקעות באזור הצפוני של פרדס חנה, הקרוב לאיזורי המגורים, מבינים שהעירייה תרצה לשמור על "רצף הבנייה", ותשקיע בעתיד בפיתוח הקרקעות שלהם. הקרקעות המבוקשות שמשווקת חברת קרקעBUY צמודות למרכז ביג השוקק, שהופשר בשנים האחרונות וקרובות יחסית ל"מתחם אילנות", אזור התעשייה החדש במקביל לפארק תעשייה קיסריה – שהופשר לאחרונה.

  1. אבא ואמא – בשוק צצות היום חברות שמציעות למכירה קרקעות במחירים זולים ומפתים. במרבית המקרים אלו אינן קרקעות צהובות ולא מתוכננות להפשרה בעתיד הנראה לעין. מחירי הקרקעות הצהובות והאטרקטיביות באמת, מתחילים בסביבות 120 אלף שקלים לפחות והם מעידים על ההיתכנות העתידית של ההפשרה. חשוב לרכוש את הקרקע רק מחברה מבוססת, מוכרת וידועה שיש לה "אבא ואמא" כמו חברת קרקעBUY, שצברה לזכותה מוניטין וניסיון רב במכירה מוצלחת של קרקעות באזור.

לחברה תקן שמאי 22 ועורכי הדין שלה מעודכנים בכל השינויים האחרונים בחוק כדי להבטיח גם לכם חוויית רכישה בטוחה ואמינה, שתאפשר לכם לא רק לעשות אקזיט נדל"ני ברווחים עצומים, אלא גם לממש את ההשקעה שלכם כשתירצו. אין צורך להמתין להפשרה – תוכלו ליהנות מעליית הערך של הקרקע שלכם ולמכור אותה בכל עת.

עכשיו הזמן הטוב ביותר לרכוש קרקע פרטית

פתגם ידוע אומר ש“הזמן הכי טוב לשתול עץ היה לפני 20 שנים. הזמן הבא הכי טוב, הוא עכשיו.” גם אם לפני 20 שנה לא רכשתם קרקע פרטית, הזמן הבא הכי טוב לרכוש את הקרקע הפרטית שלכם – הוא היום.

עכשיו הזמן שלכם להרוויח בגדול עם חברת קרקעBUY. בהצלחה!

>>>מהר! ההזדמנות שלך לקרקע פרטית צהובה בפרדס חנה

הקרקע אינה זמינה לבנייה

על מה דיברנו במאמר זה

עוד כתבות שיעניינו אותך
גלילה למעלה