שיאי הביקוש נשברים - הזדמנות אחרונה לקרקע פרטית ב"משולש הזהב" בין רעננה להרצליה | קרקע buy

שיאי הביקוש נשברים – הזדמנות אחרונה לקרקע פרטית ב"משולש הזהב" בין רעננה להרצליה

כבר שנים רבות שרעננה נחשבת למקום מגורים אטרקטיבי ויעד נדל"ני מנצח, עם שווי דירה ממוצע של כ-3 מיליון ₪. הביקוש העולה והאוכלוסייה הגדלה מאיצים את התרחבות העיר, אבל עתודות הקרקע הולכות ואוזלות, והחלקות האחרונות שנותרו צפויות להניב רווח יוצא דופן וחריג לאזור.

מלכת הצמיחה של השרון

עם מיקום מצוין במרכז הארץ, איכות חיים גבוהה ושדות ירוקים מסביב, רעננה מצדיקה יותר מתמיד את הכינוי "פנינת השרון". האטרקטיביות של העיר מתבטאת בגידול קבוע באוכלוסייה (כ-2% בשנה), ובעלייה קבועה בביקוש ובשווי הדירות. כדי לתת מענה לכך, ומכיוון שלא נותרו לרעננה שטחים להתרחב אליהם, גם עתודת הקרקע האחרונה בעיר עומדת לעבור הסבה לבנייה, עם צפי הפשרה מהיר לפי דו"ח שמאי בתקן 22 המחמיר. מדובר בהזדמנות כלכלית אדירה לבעלי הקרקעות ולמשקיעים הרבים שהחלו לרכוש שטחים באזור בשנה האחרונה.

לוקיישן מושלם בלב אזור המרכז

מדובר בעתודת קרקע הנמצאת מדרום לכביש 531 , בגבול רעננה-הרצליה. היא ממוקמת בסמוך למחלף הרצליה מזרח, לחיבור של כביש 531 עם נתיבי איילון ולתחנת הרכבת רעננה מערב, מה שמאפשר נגישות גבוהה בתחבורה ציבורית וברכב פרטי. האזור נהנה משקט מפתיע שקשה למצוא במרחב העירוני, למרות הקרבה לכביש ולמסילה, והתושבים העתידיים ייהנו מסביבת מגורים נעימה ורגועה.

קרקע buy | שיאי הביקוש נשברים - הזדמנות אחרונה לקרקע פרטית ב"משולש הזהב" בין רעננה להרצליה

"משולש הזהב" והפוטנציאל האדיר

"המיקום האידיאלי של הקרקע יוצר בעצם משולש הזדמנויות שיביא לשינוי הייעוד של השטח תוך פרק זמן קצר וללא מכשולים": היא סמוכה לשכונת מגורים ברעננה והעירייה שואפת ליצור רצף בנייה, החלק המקביל מצפון לכביש 531 כבר הופשר, והקרבה לציר התנועה החיוני מגדילה עוד יותר את אטרקטיביות האזור. בקרוב תתכנס הוועדה שבוחנת את ייעוד הקרקעות בעיר, והיא צפויה לאשר את שינוי הייעוד ולהזניק את שווי הקרקע במאות אחוזים – בדיוק כמו שקרה בשכונת נווה זמר בצפון העיר:
בשנת 2010 נווה זמר עוד הייתה שטח חקלאי ריק, ויחידת קרקע נמכרה בו ב-250,000 ₪. אישור התב"ע ב-2015 הקפיץ את שווי הקרקע ל-800,000 ₪ (שהם 320%), וכיום, כאשר השכונה כבר בנויה ברובה ונחשבת למבוקשת ביותר בעיר, מחיר קרקע לדירה בהיתרים עומד על כ-1.8 מיליון ₪. כלומר: יחידת קרקע שנרכשה בנווה זמר ב-2010, הניבה תשואה של כמעט פי 8. ע"פ ההערכות, השטח בגבול רעננה-הרצליה צפוי להניב תשואה דומה ואף גבוהה יותר.

ההזדמנות שלך

קבוצת הנדל"ן המובילה "עמית גרופ" מזמינה אותך לרכוש לפני כולם את פנינת הנדל"ן האחרונה ברעננה: יחידת קרקע ברישום פרטי בטאבו, עם אפשרות לרווח יוצא דופן, במחיר של החל מ-250,000 ₪. הפשרת הקרקע לבנייה היא רק עניין של זמן – הביקוש גבוה, האוכלוסייה גדלה ולא נותרו לרעננה עתודות קרקע. זו ההזדמנות האחרונה להשקעה עם פוטנציאל כ"כ מבטיח, בלוקיישן כ"כ מבוקש.

אם אתה לא רוצה לפספס את הזדמנות, השאר פרטים וניצור איתך קשר:

על מה דיברנו במאמר זה

עוד כתבות שיעניינו אותך
גלילה למעלה